KLDR020.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR020.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLDR020.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: KLDR020.T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLDR020.T
Tau Wae KLDR020.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4699 pcs Pepa Raraunga KLDR020.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLDR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa F5246
KLDR020.T-ND
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 20A Katoa CC