KLDR015.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR015.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLDR015.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: KLDR015.T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLDR015.T
Tau Wae KLDR015.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4128 pcs Pepa Raraunga KLDR015.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLDR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa F1822
KLDR015.T-ND
KLDR015T
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 15A Katoa CC