KLDR010.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR010.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLDR010.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: KLDR010.T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLDR010.T
Tau Wae KLDR010.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4011 pcs Pepa Raraunga KLDR010.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLDR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa F1821
KLDR010.T-ND
KLDR010T
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 10A Katoa CC