KLDR.600TXP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLDR.600TXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 600MA 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: KLDR.600TXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLDR.600TXP
Tau Wae KLDR.600TXP Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 600MA 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3064 pcs Pepa Raraunga KLDR.600TXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Raupapa POWR-GARD® KLDR RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa Transformer Protection Wā Whakautu Cartridge
Ko te poari 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa KLDR.600
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 200kA AC, 20kA DC
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga KLDR.600TXP
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 600MA 600VAC/300VDC
DC Resistance - Whakatauranga onamata 600mA
I teie nei - Te rerenga 300V Katoa Slow
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage CC Whakaaetanga CE, CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KLDR.800TXP
KLDR.800TXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 800MA 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 3995 pcs
Tikiake: KLDR.800TXP.pdf
RFQ
KLDR.750T
KLDR.750T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 750MA 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 4603 pcs
Tikiake: KLDR.750T.pdf
RFQ
KLDR.600T
KLDR.600T
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 600MA 600VAC/300VDC