KLDR.500T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR.500T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLDR.500T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: KLDR.500T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLDR.500T
Tau Wae KLDR.500T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5409 pcs Pepa Raraunga KLDR.500T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLDR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa F1063
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 500mA Katoa CC
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC Whakaaetanga CE, CSA, UL
Nga tono Transformer Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KLDR.300TXP
KLDR.300TXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 300MA 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 6129 pcs
Tikiake: KLDR.300TXP.pdf
RFQ
KLDR.400HXP
KLDR.400HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 400MA 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 5658 pcs
Tikiake: KLDR.400HXP.pdf
RFQ
KLDR.500TXP
KLDR.500TXP
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC