JLLS125.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS125.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLS125.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: JLLS125.X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLS125.X
Tau Wae JLLS125.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2085 pcs Pepa Raraunga JLLS125.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.063" Dia x 1.657" L (27.00mm x 42.10mm) Raupapa POWR-GARD® JLLS
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa JLLS 125A
JLLS125
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 125A
Katoa T Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA
Whakaaetanga CE, CSA, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JLLS110.XXP
JLLS110.XXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUS 600V F/A CLASS T 110A PLTD
I roto i te taonga: 1476 pcs
Tikiake: JLLS110.XXP.pdf
RFQ
JLLS150.X
JLLS150.X
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 1660 pcs
Tikiake: JLLS150.X.pdf
RFQ
JLLS125.XXP
JLLS125.XXP
Whakaahuatanga: FUS 600V F/A CLASS T 125A PLTD