JLLS1100X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS1100X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLS1100X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 1.1KA 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: JLLS1100X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 232 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 232 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLS1100X
Tau Wae JLLS1100X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 1.1KA 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 232 pcs Pepa Raraunga JLLS1100X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.630" Dia x 2.299" L (66.80mm x 58.40mm) Raupapa POWR-GARD® JLLS
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa JLLS 1100A