IDSR075.V
Hua Hua
Tau Wae: IDSR075.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 75A 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: IDSR075.V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDSR075.V
Tau Wae IDSR075.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 75A 600VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1548 pcs Pepa Raraunga IDSR075.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.311" Dia x 5.748" L (33.30mm x 146.00mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals Ētahi Ingoa IDSR 75
IDSR075
IDSR75
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 75A