IDSR060.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDSR060.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: IDSR060.T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDSR060.T
Tau Wae IDSR060.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3812 pcs Pepa Raraunga IDSR060.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.063" Dia x 5.500" L (27.00mm x 139.70mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Alarm Indicating Ētahi Ingoa IDSR 60
IDSR060
IDSR60
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 60A