IDSR.800T
Hua Hua
Tau Wae: IDSR.800T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 800MA 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: IDSR.800T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDSR.800T
Tau Wae IDSR.800T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 800MA 600VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3917 pcs Pepa Raraunga IDSR.800T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Alarm Indicating Ētahi Ingoa IDSR 8/10
IDSR.800
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 800mA