IDSR.500T
Hua Hua
Tau Wae: IDSR.500T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 500MA 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: IDSR.500T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDSR.500T
Tau Wae IDSR.500T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 500MA 600VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4108 pcs Pepa Raraunga IDSR.500T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Alarm Indicating Ētahi Ingoa IDSR 1/2
IDSR.500
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 500mA