FLSR200.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLSR200.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 200A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: FLSR200.X.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLSR200.X
Tau Wae FLSR200.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 200A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1117 pcs Pepa Raraunga FLSR200.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.843" Dia x 9.626" L (46.80mm x 244.50mm) Raupapa POWR-GARD® FLSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals Ētahi Ingoa FLSR 200
FLSR200
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 200A