FLSR2.25T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLSR2.25T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 2.25A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: FLSR2.25T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLSR2.25T
Tau Wae FLSR2.25T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 2.25A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4297 pcs Pepa Raraunga FLSR2.25T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Raupapa POWR-GARD® FLSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa FLSR 2-1/4
FLSR2.25
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 2.25A