FLSR080.VXID
Hua Hua
Tau Wae: FLSR080.VXID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: FLSR080.VXID.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLSR080.VXID
Tau Wae FLSR080.VXID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1961 pcs Pepa Raraunga FLSR080.VXID.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.311" Dia x 7.874" L (33.30mm x 200.00mm) Raupapa POWR-GARD® FLSR_ID
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals Ētahi Ingoa FLSR 80ID
FLSR080ID
FLSR80ID
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 80A