FLSR075.V
Hua Hua
Tau Wae: FLSR075.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 75A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: FLSR075.V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLSR075.V
Tau Wae FLSR075.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 75A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1941 pcs Pepa Raraunga FLSR075.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.311" Dia x 7.874" L (33.30mm x 200.00mm) Raupapa POWR-GARD® FLSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals Ētahi Ingoa FLSR 75
FLSR075
FLSR75
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 75A