FLSR045.TXID
Hua Hua
Tau Wae: FLSR045.TXID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: FLSR045.TXID.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLSR045.TXID
Tau Wae FLSR045.TXID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7152 pcs Pepa Raraunga FLSR045.TXID.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.063" Dia x 5.500" L (27.00mm x 139.70mm) Raupapa POWR-GARD® FLSR_ID
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa F11370
FLSR 45ID
FLSR045.TXID-ND
FLSR045ID
FLSR45ID
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 45A
Katoa RK5 Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, QPL, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FLSR050.T
FLSR050.T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 3846 pcs
Tikiake: FLSR050.T.pdf
RFQ
FLSR04.5T
FLSR04.5T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 4.5A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 4757 pcs
Tikiake: FLSR04.5T.pdf
RFQ
FLSR035.TXID
FLSR035.TXID
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC/300VDC
Tikiake: FLSR035.TXID.pdf
FLSR04.5TXID
FLSR04.5TXID