FLSR040.T
Hua Hua
Tau Wae: FLSR040.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: FLSR040.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLSR040.T
Tau Wae FLSR040.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4242 pcs Pepa Raraunga FLSR040.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.063" Dia x 5.500" L (27.00mm x 139.70mm) Raupapa POWR-GARD® FLSR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa FLSR 40
FLSR040
FLSR40
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 40A
Katoa RK5 Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, QPL, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FLSR035.TXID
FLSR035.TXID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 3753 pcs
Tikiake: FLSR035.TXID.pdf
RFQ
FLSR040.TXID
FLSR040.TXID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC/300VDC