FEMTOSMDC016F-02
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FEMTOSMDC016F-02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FEMTOSMDC016F-02
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 9V 160MA 0603
Ngā Rauemi: 1.FEMTOSMDC016F-02.pdf2.FEMTOSMDC016F-02.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FEMTOSMDC016F-02
Tau Wae FEMTOSMDC016F-02 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 9V 160MA 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146268 pcs Pepa Raraunga 1.FEMTOSMDC016F-02.pdf2.FEMTOSMDC016F-02.pdf
Momotuhi - Max 9V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 100ms Te matotoru (Max) 0.030" (0.75mm)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa PolySwitch®, femtoSMD
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 4.2 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 1 Ohms
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric), Concave Ētahi Ingoa FEMTOSMDC016F-02CT
FEMTOSMDC016FCT
FEMTOSMDC016FCT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 9V 160mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric), Concave I teie nei - Te haere (Te) 400mA
Anei - Max 40A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 160mA