FEMTOASMDC010F/15-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FEMTOASMDC010F/15-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FEMTOASMDC010F/15-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 15V 100MA 0603
Ngā Rauemi: 1.FEMTOASMDC010F/15-2.pdf2.FEMTOASMDC010F/15-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FEMTOASMDC010F/15-2
Tau Wae FEMTOASMDC010F/15-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 15V 100MA 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114231 pcs Pepa Raraunga 1.FEMTOASMDC010F/15-2.pdf2.FEMTOASMDC010F/15-2.pdf
Momotuhi - Max 15V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 100ms Te matotoru (Max) 0.033" (0.85mm)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa PolySwitch®, femtoASMD
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 14 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 2 Ohms
Ratonga PS300, PS400 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa F9954CT
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 100mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric)
I teie nei - Te haere (Te) 300mA Anei - Max 10A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 100mA Whakaaetanga -