DSTF20150CR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
DSTF20150CR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSTF20150CR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTKY 150V TO220AB
Ngā Rauemi: DSTF20150CR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSTF20150CR
Tau Wae DSTF20150CR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTKY 150V TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105682 pcs Pepa Raraunga DSTF20150CR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab Ētahi Ingoa DSTF20150CR-ND
F7443
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V 10A Through Hole TO-220-3 Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 150V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A