DSTD5200
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSTD5200
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 5A 200V TO-252
Ngā Rauemi: DSTD5200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSTD5200
Tau Wae DSTD5200 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 5A 200V TO-252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 162184 pcs Pepa Raraunga DSTD5200.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa F7438CT
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 200V 5A Surface Mount TO-252 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 200V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A Capacitance @ Vr, F -