D4015L56
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
D4015L56 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D4015L56
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 400V 9.5A TO220
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D4015L56
Tau Wae D4015L56 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 400V 9.5A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58066 pcs Pepa Raraunga
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.6V @ 9.5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 4µs
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 400V 9.5A Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 400V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 9.5A
Ngā Hua e hāngai ana
D4025L
D4025L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 400V 15.9A TO220