D4015L53
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
D4015L53 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D4015L53
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 400V 9.5A TO220
Ngā Rauemi: 1.D4015L53.pdf2.D4015L53.pdf3.D4015L53.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D4015L53
Tau Wae D4015L53 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 400V 9.5A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5138 pcs Pepa Raraunga 1.D4015L53.pdf2.D4015L53.pdf3.D4015L53.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.6V @ 9.5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 4µs
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 400V 9.5A Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 400V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 9.5A
Ngā Hua e hāngai ana
D4015LTP
D4015LTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 400V 9.5A TO220
I roto i te taonga: 73321 pcs
Tikiake: D4015LTP.pdf
RFQ
D4015L
D4015L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse