CG6470SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG6470SM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG6470SM
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 470V 3KA SURFACE MOUNT
Ngā Rauemi: CG6470SM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG6470SM
Tau Wae CG6470SM Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 470V 3KA SURFACE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76456 pcs Pepa Raraunga CG6470SM.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 470V Te manawanui -
Raupapa CG6 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD Cylinder Square End Ētahi Ingoa F7393CT
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 3000A (3kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 470V 3000A (3kA) 2 Pole Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG652U016R2C
CG652U016R2C
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6500UF 16V SCREW
I roto i te taonga: 5181 pcs
Tikiake: CG652U016R2C.pdf
RFQ
CG652U050V3C
CG652U050V3C
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6500UF 50V SCREW