CG6400SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG6400SM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG6400SM
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 400V 3KA SURFACE MOUNT
Ngā Rauemi: CG6400SM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG6400SM
Tau Wae CG6400SM Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 400V 3KA SURFACE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64608 pcs Pepa Raraunga CG6400SM.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 400V Te manawanui -
Raupapa CG6 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD Cylinder Square End Ētahi Ingoa F7392TR
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 3000A (3kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 400V 3000A (3kA) 2 Pole Surface Mount