CG2470SN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG2470SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG2470SN
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 470V 20KA
Ngā Rauemi: CG2470SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG2470SN
Tau Wae CG2470SN Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 470V 20KA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85282 pcs Pepa Raraunga CG2470SN.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 470V Te manawanui -
Raupapa CG2 Packaging Bulk
Paa / Case Cylinder No Lead Tuhinga o mua 2
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 470V 20000A (20kA) 2 Pole User Defined