CG2470LSNTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG2470LSNTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG2470LSNTR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 470V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: CG2470LSNTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG2470LSNTR
Tau Wae CG2470LSNTR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 470V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68792 pcs Pepa Raraunga CG2470LSNTR.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 470V Te manawanui -
Raupapa CG2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Cylinder Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 470V 20000A (20kA) 2 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG2470
CG2470
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 470V 20KA
I roto i te taonga: 64077 pcs
Tikiake: CG2470.pdf
RFQ
CG2451T200X4C
CG2451T200X4C
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2450UF 200V SCREW
I roto i te taonga: 1484 pcs
Tikiake: CG2451T200X4C.pdf
RFQ
CG2470LTR
CG2470LTR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 470V 20KA THROUGH HOLE
Tikiake: CG2470LTR.pdf
CG2470LS
CG2470LS
Whakaahuatanga: GDT 470V 20KA SURFACE MOUNT
Tikiake: CG2470LS.pdf
CG2470SN
CG2470SN
Whakaahuatanga: GDT 470V 20KA
Tikiake: CG2470SN.pdf
CG2470LSN
CG2470LSN
Tikiake: CG2470LSN.pdf
CG251T350R4C
CG251T350R4C
Whakaahuatanga: CAP ALUM 250UF 350V SCREW
Tikiake: CG251T350R4C.pdf
CG2470L
CG2470L