CG2250LSSN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG2250LSSN
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 250V 20KA SURFACE MOUNT
Ngā Rauemi: CG2250LSSN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG2250LSSN
Tau Wae CG2250LSSN Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 250V 20KA SURFACE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56630 pcs Pepa Raraunga CG2250LSSN.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 250V Te manawanui -
Raupapa CG2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Cylinder, Radial SMT Bend Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 250V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG2250LSNTR
CG2250LSNTR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 250V 20KA THROUGH HOLE