CG2250LSNTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG2250LSNTR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 250V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: CG2250LSNTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG2250LSNTR
Tau Wae CG2250LSNTR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 250V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69668 pcs Pepa Raraunga CG2250LSNTR.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 250V Te manawanui -
Raupapa CG2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Cylinder Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 250V 20000A (20kA) 2 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG2250SN
CG2250SN
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 250V 20KA
I roto i te taonga: 73396 pcs
Tikiake: CG2250SN.pdf
RFQ
CG2250LTR
CG2250LTR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 250V 20KA THROUGH HOLE
I roto i te taonga: 62385 pcs
Tikiake: CG2250LTR.pdf
RFQ
CG2250
CG2250
Whakaahuatanga: GDT 250V 20KA
Tikiake: CG2250.pdf
CG223U035W4C
CG223U035W4C
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22000UF 35V SCREW
Tikiake: CG223U035W4C.pdf
CG2250LSN
CG2250LSN
Tikiake: CG2250LSN.pdf
CG2250MSTR
CG2250MSTR
Whakaahuatanga: GDT 250V 20KA SURFACE MOUNT
Tikiake: CG2250MSTR.pdf
Whakaahuatanga: GDT 230V 20KA
Tikiake: CG2230SN.pdf
CG2250L
CG2250L