CG2230LSSN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG2230LSSN
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 230V 20KA SURFACE MOUNT
Ngā Rauemi: CG2230LSSN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG2230LSSN
Tau Wae CG2230LSSN Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 230V 20KA SURFACE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64809 pcs Pepa Raraunga CG2230LSSN.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 230V Te manawanui -
Raupapa CG2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Cylinder, Radial SMT Bend Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 230V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG2230
CG2230
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 230V 20KA