CG2230LSNTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG2230LSNTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG2230LSNTR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 230V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: CG2230LSNTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG2230LSNTR
Tau Wae CG2230LSNTR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 230V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60154 pcs Pepa Raraunga CG2230LSNTR.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 230V Te manawanui -
Raupapa CG2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Cylinder Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 230V 20000A (20kA) 2 Pole Through Hole