CG21000MSTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG21000MSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG21000MSTR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 1000V 10KA SURFACE MOUNT
Ngā Rauemi: CG21000MSTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG21000MSTR
Tau Wae CG21000MSTR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 1000V 10KA SURFACE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63831 pcs Pepa Raraunga CG21000MSTR.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 1000V Te manawanui -
Raupapa CG2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD Cylinder Square End Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 1000V 10000A (10kA) 2 Pole Surface Mount