CG21000MS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG21000MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG21000MS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 1000V 20KA SURFACE MOUNT
Ngā Rauemi: CG21000MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG21000MS
Tau Wae CG21000MS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 1000V 20KA SURFACE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60484 pcs Pepa Raraunga CG21000MS.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 1000V Te manawanui -
Raupapa CG2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD Cylinder Square End Ētahi Ingoa 420-1074-2
420-1074-2-ND
CG2-1000MS
F2732TR
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 1000V 10000A (10kA) 2 Pole Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG21000L
CG21000L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 1000V 10KA THROUGH HOLE
I roto i te taonga: 78529 pcs
Tikiake: CG21000L.pdf
RFQ
CG2101-11921
CG2101-11921
Kaihanga: Option NV
Whakaahuatanga: CLOUDGATE WIFI B/G/N EXPAN CARD
I roto i te taonga: 1142 pcs
Tikiake: CG2101-11921.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 145V 20KA
Tikiake: CG2145.pdf
Whakaahuatanga: GDT 1000V 10KA
CG204-REF
CG204-REF
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: REPLACEMENT REFERENCE FILMS FOR
Tikiake: CG204-REF.pdf
CG213U016U3C
CG213U016U3C
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 21000UF 16V SCREW
Tikiake: CG213U016U3C.pdf
CG21000MSTR
CG21000MSTR
Whakaahuatanga: GDT 1000V 10KA SURFACE MOUNT