CCMR030.TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR030.TXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCMR030.TXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/500VDC
Ngā Rauemi: 1.CCMR030.TXP.pdf2.CCMR030.TXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCMR030.TXP
Tau Wae CCMR030.TXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/500VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8598 pcs Pepa Raraunga 1.CCMR030.TXP.pdf2.CCMR030.TXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa CCMR 30A
CCMR030
CCMR030TXP
CCMR30
CCMR30A
F5890
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 30A