CCMR030.HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR030.HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCMR030.HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/500VDC
Ngā Rauemi: 1.CCMR030.HXP.pdf2.CCMR030.HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCMR030.HXP
Tau Wae CCMR030.HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/500VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7263 pcs Pepa Raraunga 1.CCMR030.HXP.pdf2.CCMR030.HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 30A Katoa CC