CCMR.300T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR.300T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCMR.300T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 300MA 600VAC/250VDC
Ngā Rauemi: 1.CCMR.300T.pdf2.CCMR.300T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCMR.300T
Tau Wae CCMR.300T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 300MA 600VAC/250VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5389 pcs Pepa Raraunga 1.CCMR.300T.pdf2.CCMR.300T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 300mA
Katoa CC Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, UL Nga tono Motor Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CCMR.300TXP
CCMR.300TXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 300MA 600VAC/250VDC