CCMR.200TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR.200TXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCMR.200TXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 200MA 600VAC/250VDC
Ngā Rauemi: 1.CCMR.200TXP.pdf2.CCMR.200TXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCMR.200TXP
Tau Wae CCMR.200TXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 200MA 600VAC/250VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8690 pcs Pepa Raraunga 1.CCMR.200TXP.pdf2.CCMR.200TXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa CCMR 2/10A
CCMR.200
CCMR.200TXP-ND
F11364
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 200mA
Katoa CC Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, UL Nga tono Motor Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CCMR.300TXP
CCMR.300TXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 300MA 600VAC/250VDC
I roto i te taonga: 5069 pcs
Tikiake: CCMR.300TXP.pdf
RFQ
CCMR.300T
CCMR.300T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 5389 pcs
Tikiake: CCMR.300T.pdf
RFQ
CCMKIT2
CCMKIT2
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: VARIOUS WA PARTS FOR ENCLOSURES
Tikiake: CCMKIT2.pdf
CCMR.200HXP
CCMR.200HXP
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 200MA 600VAC/250VDC
Tikiake: CCMR.200HXP.pdf
CCMKIT1
CCMKIT1
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CABLE MGMT KIT FOR CABINET
Tikiake: CCMKIT1.pdf
CCMR.250HXP
CCMR.250HXP
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 250MA 600VAC/250VDC
Tikiake: CCMR.250HXP.pdf
CCMR.300HXP
CCMR.300HXP
Tikiake: CCMR.300HXP.pdf
CCMR.200T
CCMR.200T