BMIB020.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BMIB020.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BMIB020.Z
Tau Wae BMIB020.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5216 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa MINI®
Ētahi Ingoa BMIB020Z Tuhinga o mua 1
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga - Whakatauranga onamata 20A
Puku Momo - Momo Kaihoko Automatic Reset
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BMIB005.Z
BMIB005.Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: CIR BRKR 5A 12VDC AUTO RESET