BMIB010.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BMIB010.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 10A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BMIB010.Z
Tau Wae BMIB010.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 10A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4040 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa MINI®
Ētahi Ingoa BMIB010Z Tuhinga o mua 1
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga - Whakatauranga onamata 10A