BBRF550S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BBRF550S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 99V 550MA RADIAL
Ngā Rauemi: BBRF550S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BBRF550S
Tau Wae BBRF550S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 99V 550MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5896 pcs Pepa Raraunga BBRF550S.pdf
Momotuhi - Max 99V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 60s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.429" Dia x 0.142" T (10.90mm x 3.60mm) Raupapa PolySwitch®
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 1.95 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 800 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa D06997-000
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.567" (14.40mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 99V 550mA Ih Through Hole Radial, Disc I teie nei - Te haere (Te) 1.1A
Anei - Max 20A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 550mA