B1100CCLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
B1100CCLRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B1100CCLRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua BATTRAX SLIC SGL NEG 400A DO-214
Ngā Rauemi: B1100CCLRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B1100CCLRP
Tau Wae B1100CCLRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga BATTRAX SLIC SGL NEG 400A DO-214 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72378 pcs Pepa Raraunga B1100CCLRP.pdf
Ngaohihi - Ngati Adjustable Hangarau Mixed Technology
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA Raupapa Battrax®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB (3 Leads), Compak
Ētahi Ingoa B1100CCLRPTR Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga tono SLIC
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B1100LB-13
B1100LB-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
I roto i te taonga: 4611 pcs
Tikiake: B1100LB-13.pdf
RFQ
B1100CC
B1100CC
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: BATTRAX SLIC SGL NEG 400A DO-214