B1100LB-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B1100LB-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B1100LB-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Ngā Rauemi: B1100LB-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B1100LB-13
Tau Wae B1100LB-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4611 pcs Pepa Raraunga B1100LB-13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)