AGRF1100
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
AGRF1100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGRF1100
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.AGRF1100.pdf2.AGRF1100.pdf3.AGRF1100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGRF1100
Tau Wae AGRF1100 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81448 pcs Pepa Raraunga 1.AGRF1100.pdf2.AGRF1100.pdf3.AGRF1100.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 7.5s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.689" L x 0.118" W (17.50mm x 3.00mm) Raupapa PolySwitch®, AGRF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 8.9 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 3.3 mOhms
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa AGRF1100HF
RF3287-000
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.199" (5.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 11A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 20.3A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 11A Whakaaetanga -