AGRF1000-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
AGRF1000-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGRF1000-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.AGRF1000-2.pdf2.AGRF1000-2.pdf3.AGRF1000-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGRF1000-2
Tau Wae AGRF1000-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103531 pcs Pepa Raraunga 1.AGRF1000-2.pdf2.AGRF1000-2.pdf3.AGRF1000-2.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 7s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.118" W (16.50mm x 3.00mm) Raupapa PolySwitch®, AGRF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 10.2 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 3.4 mOhms
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa AGRF1000-2HF
RF3286-000
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.199" (5.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.012" (25.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 10A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 18.5A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10A Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AGRF1400
AGRF1400
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 16V 14A RADIAL
I roto i te taonga: 65318 pcs
Tikiake: AGRF1400.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 80136 pcs
Tikiake: AGRF1400-2.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL