80E2C25.8
Hua Hua
Tau Wae: 80E2C25.8
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 80A 25.8KVAC
Ngā Rauemi: 80E2C25.8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 86 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 86 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 80E2C25.8
Tau Wae 80E2C25.8 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 80A 25.8KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 86 pcs Pepa Raraunga 80E2C25.8.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 25.8kV Rahi / Rahi 24.875" L x 3.000" W x 6.380" H (631.83mm x 76.20mm x 162.05mm)
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 80A