80E1CL5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 80E1CL5.5
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 80A 5.5KVAC CYLINDR
Ngā Rauemi: 80E1CL5.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 154 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 154 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 80E1CL5.5
Tau Wae 80E1CL5.5 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 80A 5.5KVAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 154 pcs Pepa Raraunga 80E1CL5.5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 5.5kV Rahi / Rahi 15.130" L x 3.000" W x 4.310" H (384.30mm x 76.20mm x 109.47mm)
Raupapa POWR-GARD® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 80A