3KP110CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
3KP110CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3KP110CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 110V 177V P600
Ngā Rauemi: 3KP110CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3KP110CA
Tau Wae 3KP110CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 110V 177V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4162 pcs Pepa Raraunga 3KP110CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 110V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 177V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 122V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 3KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.9A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3KP110
3KP110
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 110V 185.85V P600