3KP110C-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3KP110C-B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 110V 185.85V P600
Ngā Rauemi: 3KP110C-B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3KP110C-B
Tau Wae 3KP110C-B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 110V 185.85V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4276 pcs Pepa Raraunga 3KP110C-B.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 110V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 185.85V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 115.65V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 3KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.9A Capacitance @ Frequency -
Ngā Hua e hāngai ana
3KP11A-B
3KP11A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 18.2V P600
I roto i te taonga: 4628 pcs
Tikiake: 3KP11A-B.pdf
RFQ
3KP110CA-B
3KP110CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 110V 177V P600
I roto i te taonga: 4837 pcs
Tikiake: 3KP110CA-B.pdf
RFQ
3KP110C
3KP110C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 110V 185.85V P600
Tikiake: 3KP110C.pdf
3KP110
3KP110
Tikiake: 3KP110.pdf
3KP11C
3KP11C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 19.11V P600
Tikiake: 3KP11C.pdf
3KP110CA
3KP110CA
Tikiake: 3KP110CA.pdf
3KP11C-B
3KP11C-B
Tikiake: 3KP11C-B.pdf
3KP11A
3KP11A
Tikiake: 3KP11A.pdf
3KP110A-B
3KP110A-B
Tikiake: 3KP110A-B.pdf
3KP110-B
3KP110-B
Tikiake: 3KP110-B.pdf
3KP11-B
3KP11-B
Tikiake: 3KP11-B.pdf
3KP110A
3KP110A
Tikiake: 3KP110A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel