30ST350U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30ST350U
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 3.5A STRAP
Ngā Rauemi: 30ST350U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30ST350U
Tau Wae 30ST350U Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 3.5A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151852 pcs Pepa Raraunga 30ST350U.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 3s Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm)
Rahi / Rahi 1.185" L x 0.522" W (30.10mm x 13.25mm) Raupapa POLY-FUSE®, ST
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 31 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 17 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 3.5A Ih User Defined Strap I teie nei - Te haere (Te) 6.3A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3.5A