1210L010WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1210L010WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210L010WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Ngā Rauemi: 1210L010WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210L010WR
Tau Wae 1210L010WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 201358 pcs Pepa Raraunga 1210L010WR.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 1.5s Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm)
Rahi / Rahi 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Raupapa POLY-FUSE®, 1210L
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 15 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 1.6 Ohms
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1210 (3225 Metric), Concave Ētahi Ingoa F3000DKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 100mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 300mA Anei - Max 10A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 100mA Whakaaetanga cURus, TUV